در پاییز ، ناخن های تان را اینگونه لاک بزنید

127
Loading...
graphicstock.com
graphicstock.com
Loading...

خیلی به دنبال اینکه ناخنهایتان را چه رنگ لاکی بزنید نباشید اما سعی کنید از این حالت برهنگی و بی روحی هر روزه هم خلاصشان نمایید . فصل پاییز بازگشت رنگهای مات با حسی صمیمانه تر و مطبوعتر است .
 
در این هوای سرد و آسمان ابری پاییز، مدهای 2017 جدید لاک ناخن برای این فصل باعث می شود که برای ماهها شاد و مشعوف باشیم . دستمال گردن ها و کیف ها بسیار خوبند اما این لاکهای لذت بخش – این وسیله تزیینی  مورد علاقه برای آرایش پاییزی ناخنهایتان بسیار مطمئن و ایمن هستند .
تیره و رازآلود 
مد این فصل رنگهای زنانه شبیه صورتی  و قرمز انتخاب می گردد و بطرز مسحور کننده و دلبرانه ای به رنگ های تیره پیوند می دهد . با اتکا به رنگهای تیره تر ، ته رنگهای متالیک  و زرق و برقهای زمخت این سایه ها و رنگهای پاییزی فریبنده و زنانه هستند . برای داشتن چنین تیپی سایه های تیره تر از حد معمول رنگ قهوه ای  را انتخاب نمایید . اگر که کمی خواهید ناخنهایتان حالت شیطانی پیدا نکند آنها را کوتاه و مانیکور کرده بطوری که نوک چهارگوش و گوشه های آن گرد باشد.
تحت تاثیر قرار دادن رنگهای مات 
خیلی به دنبال اینکه ناخنهایتان را چه رنگ لاکی بزنید نباشید اما سعی کنید از این حالت برهنگی و بی روحی هر روزه هم خلاصشان نمایید . فصل پاییز  بازگشت رنگهای مات با حسی صمیمانه تر  و مطبوعتر  است . رنگ لاکتان را با پلیورهای پاییزی و یا کفشهای شیک و بی پاشنه ای که می پوشید ست نمایید . ته رنگ این رنگمایه ها نگاهها را متوجه ناخنهایتان می نماید .
بدین منظور به دنبال سایه های تیره تر رنگهای مات کلاسیک و سایه های براق قهوه ای کاکائویی و خاکستری ملموس باشید . برای اینکه رنگ لاکتان خیلی جلوه تابستانی به خود نگیرد لباسهای بالا تنه تان را از رنگی تیره تر از رنگ پوست تان انتخاب نمایید .
مد این فصل بر همه اقلام محصولات زیبایی  شامل موها ، لب ها ، چشمها و ناخن  تاثیر خود را دارد . لاک مورد علاقه تان را انتخاب نمایید ( فکر می کنیم رنگهای چشم نوازی چون آبی تیره ، سبز یشمی ، یا یکی از رنگمایه های قهوه ای تیره پاییزی بهتر باشد ) به دنبال لاکهایی مشابه اما با سایه های روشن تر باشید و آن را با هم ترکیب نمایید . خواه این تغییر رنگ را از ته ناخن به سمت سر ناخن ایجاد کنید خواه  این تغییر رنگ را بر روی انگشتانتان اعمال نمایید ( یعنی که رنگ ناخن هر انگشت با انگشت دیگر متفاوت باشد ) کاملا مد می باشد  و باعث می شود که همه ناخنها حالت نو آوری و پیشگام بودن خود را حفظ نمایند .
بوم های هنری 
از آثار هنری رنگارنگ اندی وارول  Andy Warhol و شب پر ستاره ونگوک Van Ghiugh,s Starry Night برای الهام گرفتن رنگ لاک ناخنهای تان در این فصل استفاده کنید. این گونه تیپ ها که روشن ترین و ملایم ترین رنگمایه ها ، برجسته ترین طرحها و براق ترین رنگهای متالیک را با هم ترکیب می کند متعلق به افراد جسور و شجاع می باشد .
همان طور که برگها می ریزند و درجه دما سنج پایین می آید اجازه ندهید که رخوت و رکود پاییزی دامن گیر مدل ناخنهایتان شود . برای اینکار، از طرحهایی که باعث می شود ناخنهایتان سرشار از زندگی و شور گردند را انتخاب نموده و بر روی ناخنهایتان پیاده نمایید .
Loading...

نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here